Skip Navigation or Skip to Content
Sony

Terre Haute, Indiana, USA

Variety of services for Sony DADC sites and clients

150 employees

105,260 sqm

Terre Haut, Spojené státy americké

Zaměřeno na americké schopnosti.

 

Společnost Sony DADC US zahájila provoz v roce 1983 v Terre Haute, v Indianě. V letech 1983-2022 vyrobila více než 23 miliard disků, čímž překonala výrobní rekord v zábavním průmyslu.

 

40 let po založení firmy vypadá její obchodní model výrazně jinak než před lety. Dnes využívá společnost Sony DADC US všech svých schopností k růstu svého byznysu. Vyhledává zejména nové obchodní příležitosti na nových trzích. Společnost spolupracuje s kompletačními a distribučními provozy pro malé, střední a velké společnosti, aby jim pomohla s jejich vlastními úsporami z rozsahu (např. snižováním podílu fixních nákladů vzhledem k celkovým nákladům).

 

Sony DADC US má k dispozici 33 500 m2 tzv. „cleanroom“ prostor pro výrobu elektroniky, polovodičů a mnoho dalších zařízení, která vyžadují čisté výrobní prostředí. „Cleanroom“ získal certifikaci ISO 6 a ISO 7. Pro nové zákazníky zajišťuje společnost služby z oblasti informačních technologií buď formou à la carte nebo jako balíček služeb, který podpoří jejich obchodní potřeby. Společnost má 40 let zkušeností se vstřikováním plastů a odborné znalosti, které jim umožňují poskytovat služby pro mnoho různých trhů.

 

Sony DADC US si uvědomuje tržní příležitosti, které skýtá spolupráce s dalšími podniky po celém světě a příležitosti v úspěšném sdílení odborných znalostí.

 

To, co přivedlo k úspěchu firmu Sony, může nyní přinést úspěch i vašemu podnikání! Staňte se partnerem Sony DADC US!

Looking for a job in our US location? Get in touch with us!
Recruiting USA