Skip Navigation or Skip to Content
Sony

Terre Haute, Indiana, USA

Variety of services for Sony DADC sites and clients

150 employees

105,260 sqm

Terre Haute, Spojené státy americké

Závod se nachází v Indianě a byl založen v roce 1983.

 

Máme tým, který má v našem oboru dlouhodobé zkušenosti a je připravený podpořit vaše obchodní potřeby. Mezi hlavní nabízené služby patří kompletace a distribuce. Máme velké zkušenosti s automatizovanou kompletací i ručním balením. Naše integrované systémy plánování kapacity, řízení provozu výroby a řízení skladu zajišťují nejefektivnější pohyb produktů.

 

V našem zákaznickém portálu mají zákazníci potřebné informace a možnost kdykoli spravovat své objednávky. Komunikaci s námi usnadňuje plně integrovaná elektronická výměna dat (EDI).

 

Distribuční systémy jsou sladěny tak, aby byly produkty včas doručovány maloobchodům nebo spotřebitelům. K udržení našich kvalitativních cílů a dosažení nulové chybovosti využíváme automatizaci, audity, školení a vykazování klíčových ukazatelů výkonnosti (KPI). Neustále hledáme příležitosti ke zlepšení a rozšíření, které umožňují náš další růst.

 

Tým Sony DADC je připraven naslouchat potřebám zákazníků, splnit jejich požadavky a překonat očekávání v oblasti služeb pro jejich podnikání.

Looking for a job in our US location? Get in touch with us!
Recruiting USA