Skip Navigation or Skip to Content
Sony

Thalgau, Salzburg

Manufacturing, Services, Administration

370

41,695 sqm

Thalgau, Salzburg

Rakouský závod byl založen u Salzburgu v roce 1987 (Anif), přičemž závod v Thalgau zahájil svůj provoz v roce 1991.

 

Zde se nachází sídlo skupiny Sony DADC Group a největší výrobní závod. Od našeho založení jsme vyrobili miliardy optických disků. Činnosti v Thalgau se zaměřují na velkosériovou výrobu optických disků pro herní, video, a hudební trhy.

 

Služby a podporu našim globálním partnerům a klientům poskytuje Sony DADC ze svého sídla v Thalgau. Provozy v Rakousku, České republice a Spojených státech amerických s více než 1000 zaměstnanci splňují standardy značky Sony pro kvalitu, životní prostředí, bezpečnost a zabezpečení a byly navrženy podle nejvyšších standardů. Naši zákazníci se zde tak mohou spolehnout na osvědčená komplexní řešení v rámci celého dodavatelského řetězce (princip end-to-end).

 

Jako uznávaný technologický lídr v oblasti výroby disků, disponující nejmodernějšími laboratořemi procesního inženýrství a bezprašnými provozy, využívá Sony DADC při výrobě zařízení pro vstřikování polymerů, nanotisk a systémy pro nátěry, fotorezisty, litografii a inspekci/metrologii.

 

V rámci dalšího vývoje společnost Sony DADC směle urychluje aktivity zaměřené na rozvoj nových a vznikajících technologických oblastí. Naší vizí je dodávat produkty a služby pro potřeby současné společnosti a životního prostředí s využitím špičkových technologií.

 

V  průkopnickému duchu, s desítkami let zkušeností a nadšením pro vznikající technologie a inovace, hodláme s podporou skupiny Sony Group využít naše stávající kapacity a znalosti také nové generace našich produktů a nové segmenty trhu.

Careers
Hledáte práci v Rakousku?
More
Careers
Hledáte práci v Rakousku?