Skip Navigation or Skip to Content
Sony

Pilsen, Prague & Štěnovice in Czech Republic

Volná místa
Česká Republika

Naše kultura a benefity

Otevřená a přátelská atmosféra

Respekt, tolerance, otevřená komunikace, upřímnost – to jsou naše nejvýznamnější hodnoty, kterými se řídíme každý den.

Rozmanitost

Naši zaměstnanci mají různé zájmy, znalosti a zkušenosti;

díky tomu tvoří rozmanitou komunitu lidí, ve které si každý najde to své.

Rovné pracovní podmínky a antidiskriminační prostředí

Se všemi našimi zaměstnanci zacházíme s respektem bez ohledu na jejich národnost, rasu, pohlaví, náboženské vyznání nebo politické přesvědčení.

Rozvoj a vzdělávání

Chceme vidět naše zaměstnance růst, proto je podporujeme širokou nabídkou školení, workshopů a kurzů.

Kariérní růst

Interním i externím kandidátům dáváme příležitost vybírat si z rozmanité nabídky pracovních pozic na našich pobočkách.

Ergonomické pracoviště

Děláme maximum pro vytvoření příjemných pracovních podmínek s ohledem na možnosti i případná omezení našich zaměstnanců.

Splňujeme certifikaci ISO 45001.

Rovnováha pracovního a soukromého života

Chápeme důležitost vyváženého pracovního a soukromého života, proto nabízíme pozice s možností zkráceného úvazku, flexibilní pracovní dobu a home office.

Pro naše zaměstnance organizujeme sportovní a kulturní akce a poskytujeme jim benefity zaměřené na zdraví a zdravý životní styl.

Podpora životního prostředí a dobrovolnictví

Myslíme zeleně, a to jak v rámci našeho byznysu, tak mimo něj – aktivně se účastníme akcí zaměřených na ekologii a vytváříme vlastní projekty zaměřené na životní prostředí. Podporujeme lokální komunity a neziskové organizace.

Zaměstnanecké benefity

5 týdnů dovolené / Placené přesčasy / Flexibilní pracovní doba a home office (podle pracovní pozice) / Dotované stravování / Příspěvek na Sodexo Flexi Pass kartu / Příspěvek na penzijní připojištění / Jazykové kurzy / Dárky k výročím a speciálním příležitostem / Cafeteria program a Multisport karta / A další …

Poznejte Sony DADC v České republice
Více
Poznejte Sony DADC v České republice
Brigády
Více
Brigády

 

Zaujala vás naše společnost, produkty, služby a řešení? Abychom žákům a studentům umožnili nahlédnout do různých oblastí naší inovativní a mezinárodní společnosti, nabízíme brigády v různých pracovních oblastech a odděleních. Kontaktujte nás: dadc_recruiting_cz@sonydadc.com

Naše hodnoty

Upřímnost

Uznáváme otevřenou komunikaci. Každý zaměstnanec může vyjádřit svůj názor a vždy dostane na své otázky upřímnou odpověď.

Znamenitost

Svým zákazníkům dodáváme prvotřídní produkty a poskytujeme excelentní služby.

Odpovědnost

Přebíráme odpovědnost za úkoly nám svěřené a nebojíme se jich samostatně ujmout.

Respekt

Přistupujeme jeden k druhému s respektem a úctou.

Týmová práce

Díky týmové práci společně dosahujeme našich vytyčených cílů. Síla našeho týmu spočívá v každém jeho členovi.

Příběhy našich kolegů z Evropského střediska služeb v Plzni a Praze

Michal M.
Přečti si rozhovor
Michal M.

 

Na jakou pozici jsi do Sony DADC nastoupil? Co děláš teď?

Začal jsem v back office zákaznického servisu. Zpracovával jsem příchozí objednávky ve firemním systému a byl jsem podporou kolegů, kteří byli v přímém kontaktu se zákazníkem. Po roce jsem se stal koordinátorem našeho desetičlenného týmu. V průběhu let na této pozici jsem se naučil hodně o manažerských dovednostech a nakonec se posunul na mou současnou roli IT Helpdesk koordinátora.

 

Popiš nám svoji současnou pracovní pozici trochu blíž.

Jako IT Helpdesk koordinátor jsem zodpovědný za bezchybné rozdělení pracovní náplně a efektivní podporu našich kolegů/kolegyň z různých Sony DADC poboček. Kontaktují nás kdykoliv potřebují instalaci nového softwaru, přístup do interních systémů či zkrátka kdykoliv potřebují pomoci v situaci, kdy se něco pokazilo. Nejvíce mne baví, když jsem schopen vyřešit situace, se kterými jsem se předtím nesetkal, protože se z té zkušenosti naučím něco nového.

 

Proč bys doporučil Sony DADC jako zaměstnavatele?

Existuje více věcí, proč bych doporučil Sony DADC jako zaměstnavatele, ale co oceňuji nejvíce, je ta unikátní kombinace jistot (i v časech krize), což je obvykle ctnost velké korporace, a lidského a chápajícího přístupu, což zase bývá ctností malých firem.

Lenka A.
Přečti si rozhovor
Lenka A.

Na jakou pozici jsi do Sony DADC nastoupila? Co děláš teď?

V Sony jsem začala pracovat v roce 2013 na pozici team leadera zákaznického servisu poskytujícího služby našim německým a francouzským video klientům. O dva roky později jsem dostala možnost v určitých oblastech podporovat svého manažera a stala jsem se jeho oficiálním zástupem. Rok 2015 byl pak pro moji kariéru velice klíčový z několika důvodů – vedle rozšíření mých kompetencí týkajících se denní operativy jsem se přímo podílela na implementaci služeb pro nového významného klienta. Díky tomu jsem získala cenné zkušenosti v oblasti projektového řízení. Již v následujícím roce 2016 přišla nabídka posunout se do role Retail Operations manažera v rámci distribučního zákaznického servisu.

 

V čem je tvůj tým výjimečný?

Jsem moc ráda, že můžu být součástí týmu Evropského centra sdílených služeb – s kolegy a kolegyněmi se vzájemně vždy podporujeme, spolupracujeme na různých tématech napříč odděleními naší organizace, což nám umožňuje zvládat společně veškeré výzvy, které naše práce přináší. Na svých týmech oceňuji celkové nasazení a profesionalitu. Vždy mě těší, když mí lidé pracovně rostou, posouvají se do nových rolí, získávají znalosti a stávají se tak skutečnými experty v oblasti Order to Cash. Není to však jen práce samotná, co nás spojuje – mnoho pracovních vztahů přerostlo časem v přátelství, čehož si v životě moc cením.

 

Proč bys doporučila Sony DADC jako zaměstnavatele?

Už samotná značka Sony přitahuje pozornost. Osobně jsem ve firmě už téměř 8 let a práci zde bych doporučila z mnoha důvodů – máme skvěle nastavenou firemní kulturu, hodnoty a cením si také stability, kterou mi práce v Sony DADC přináší. V průběhu uplynulých let jsem dostala mnoho příležitostí k růstu a to samé mě těší i u kolegů a kolegyň, kteří se nabízených výzev chopí a díky nim se rozvíjí. Je to samozřejmě z velké části možné díky otevřenému přístupu nadřízených a kolegů, kteří dokáží ocenit a uznat úspěch a zároveň se za vás také postavit, když je potřeba.

Jirka M.
Přečti si rozhovor
Jirka M.

 

Na jakou pozici jsi do Sony DADC nastoupil? Co děláš teď?

V roce 2013 hledalo Sony DADC na pozici procesního specialisty někoho, kdo by se podíval na rychle se rozvíjející změť procesů ve společnosti, zmapoval je a pokud možno standardizoval a vylepšil. Inzerát sliboval rozmanitou pracovní náplň a častou práci na projektech. Tehdy jsem si řekl: “To by mohla být docela dobrá zkušenost na pár let!” Z oněch “pár let” se ale postupně stalo let devět a během té doby se role procesního specialisty přirozeně vyvinula v business analytika, což je má současná pracovní pozice.

 

V čem je tvůj tým výjimečný?

Lidé znalí her vědí, že v dobrodružstvích často naleznete úkoly, na které sami nestačíte. K jejich splnění potřebujete do skupiny pořádného válečníka, mága, zloděje, léčitele… zkrátka odborníky s takovými sadami dovedností, abyste se dokázali vypořádat se všemi myslitelnými i nemyslitelnými situacemi. A přesně takový je můj tým. Když si k tomu připočtete ještě skvělý smysl pro humor, obětavost a vůbec připravenost na vše možné, tak vám bude jasné, proč se těším na každý den, kdy se mohu s kolegy v práci potkat.

 

Který z našich benefitů je podle tebe nejlepší?

Nejvíce si užívám možnost pracovat z domova i z kanceláře.

Příběhy našich kolegů ze Štěnovic

Marián K.
Přečti si rozhovor
Marián K.

 

Na jakou pozici jsi do Sony DADC nastoupil? Co děláš teď?

Po návratu ze skotského Glasgow, kde jsem žil a pracoval pět let, jsem dostal několik pracovních nabídek. Nakonec jsem se rozhodl pro Sony DADC, kde jsem začal pracovat na oddělení přípravy a později jako plánovač výroby. Mým cílem bylo pracovat na vedoucí pozici, abych zúročil své dlouholeté zkušenosti z jiných nadnárodních firem. Před 8 lety jsem se tedy dostal na pozici Shift Leadera a Shift Managera. V současné době pracuji jako Area Manager dvou oddělení, kde se kompletují a balí naše výrobky.

 

Popiš nám svoji současnou pracovní pozici.

Náplní mojí práce je plánování kapacit a dohled nad včasnou výrobou zakázek v té nejvyšší možné kvalitě a dále vytváření a zlepšování efektivity pracovního prostředí pro tým výroby s ohledem na neustále se měnící nároky trhu a našich zákazníků.

 

Proč bys doporučil Sony DADC jako zaměstnavatele?

Už slovo SONY je zárukou kvality a síly. Je mi ctí být součástí této značky a Sony DADC vřele doporučuji všem, kteří mají rádi nové výzvy společně s neomezenými kariérními možnostmi.

Karel R.
Přečti si rozhovor
Karel R.

 

Na jakou pozici jsi do Sony DADC nastoupil? Co děláš teď?

Ve společnosti Sony DADC pracuji již od roku 2011. Tehdy jsem nastoupil jako novopečený brigádník do oddělení ručního balení. Asi po třech týdnech jsem od vedoucího oddělení přípravy dostal nabídku stát se členem jejich týmu. Jako přípravář jsem pak pracoval v Sony další dva roky. Během této doby jsem se důkladně seznámil se všemi důležitými postupy a procesy používanými v jednotlivých odděleních naší společnosti. Vždy jsem se snažil odvádět co nejlepší práci a myslím si, že i díky tomu mi byla v roce 2013 nabídnuta pozice plánovače výroby, kterou jsem s radostí přijal. Jako plánovač pracuji dodnes, práce mě velice baví a vždy se ji snažím dělat, jak nejlépe dokážu.

 

Popiš nám svoji současnou pracovní pozici.

Mým hlavním úkolem je správné plánování zakázek v jednotlivých dnech pro všechna výrobní pracoviště v Sony DADC (ruční oddělení, oddělení automatické i speciální výroby), dále mám na starosti dohled nad jejich dokončením a přípravu na odeslání v termínu domluveném se zákazníkem. Na těchto úkolech spolupracuji se svými kolegy a vedoucími oddělení přípravy, výroby a expedice. Během své práce rovněž komunikuji i se zákaznickým servisem, podílím se na řešení aktuálních problémů vzniklých během výroby a snažím se o co nejplynulejší a nejefektivnější tok zakázek výrobou. To, co mě na mé práci nejvíce baví, je neustálé získávaní nových zkušeností během práce v týmu se všemi mými kolegy.

 

Proč bys doporučil Sony DADC jako zaměstnavatele?

Protože za dobrou prací vždy stojí spokojení lidé. Vážím si toho, že se naše společnost snaží, aby se každý člověk v práci cítil dobře a mohl ji odvádět co nejlépe. Sony DADC bych jako zaměstnavatele všem vřele doporučil jako prosperující a stabilní společnost, která ví, že základem úspěchu je skvěle fungující pracovní tým, a která se vždy snaží kvalitně odvedenou práci dobře finančně ohodnotit. Pro mě osobně je tou nejdůležitější věcí dobrá atmosféra na pracovišti a výborné vztahy mezi jednotlivými členy našeho týmu – díky tomu můžeme odvést dobrou práci a snáze překonávat vzniklé problémy.

Martin H.
Přečti si rozhovor
Martin H.

 

Na jakou pozici jsi do Sony DADC nastoupil? Co děláš teď?

V Sony DADC jsem začal pracovat v roce 2010 na ručním oddělení jako řadový pracovník. Během prvního roku jsem přes výpomoc na různých strojích dostal na pozici operátora na Auto Assembly, kterou jsem vykonával 3 roky. Poté jsem 2 roky pracoval jako operátor přípravy, 3 roky jako plánovač výroby a nyní vykonávám pozici směnového vedoucího na oddělení ručního balení.

 

Popiš nám svoji současnou pracovní pozici.

Na této pozici mám na starost ruční kompletaci produktů. Zodpovídám například za kvalitu a bezpečí výrobků, dohlížím na efektivitu kompletací a bezpečnost pracovního prostředí. Mám pod sebou 12 přímých kmenových podřízených a nepřímo cca 50–150 agenturních pracovníků (záleží na objemu práce). Tato pozice je převážně o komunikaci s lidmi a jejich motivování k nejlepším výsledkům.

 

V čem je tvůj tým výjimečný?

Týmový kolektiv a celkově skladba lidí ve firmě je jeden z důvodů proč už tu pracuji téměř 12 let. Ať jsem pracoval na jakékoli pozici, vždy jsem měl kolem sebe skvělé kolegy, kteří mi vždy poradili a byli mi oporou v těžkých pracovních chvílích. Troufnu si říci, že práce v SONY mi dala cenné zkušenost a přátele na celý život.

Zjistěte více o našich pobočkách v České republice
Více
Zjistěte více o našich pobočkách v České republice

 

Na jakou pozici jsi do Sony DADC nastoupil? Co děláš teď?

Po návratu ze skotského Glasgow, kde jsem žil a pracoval pět let, jsem dostal několik pracovních nabídek. Nakonec jsem se rozhodl pro Sony DADC, kde jsem začal pracovat na oddělení přípravy a později jako plánovač výroby. Mým cílem bylo pracovat na vedoucí pozici, abych zúročil své dlouholeté zkušenosti z jiných nadnárodních firem. Před 8 lety jsem se tedy dostal na pozici Shift Leadera a Shift Managera. V současné době pracuji jako Area Manager dvou oddělení, kde se kompletují a balí naše výrobky.

 

Popiš nám svoji současnou pracovní pozici.

Náplní mojí práce je plánování kapacit a dohled nad včasnou výrobou zakázek v té nejvyšší možné kvalitě a dále vytváření a zlepšování efektivity pracovního prostředí pro tým výroby s ohledem na neustále se měnící nároky trhu a našich zákazníků.

 

Proč bys doporučil Sony DADC jako zaměstnavatele?

Už slovo SONY je zárukou kvality a síly. Je mi ctí být součástí této značky a Sony DADC vřele doporučuji všem, kteří mají rádi nové výzvy společně s neomezenými kariérními možnostmi.