Skip Navigation or Skip to Content
Sony

Sony DADC bylo v České Republice založeno v roce 2010.

Momentálně u nás pracuje kolem 400 lidí ve dvou lokalitách:

Evropské středisko služeb v Plzni 

Evropské centrum sdílených služeb v centru Plzně zajišťuje různorodé služby pro externí zákazníky i sesterské společnosti. Veškerá naše nabídka se vyznačuje vysokou úrovní služeb a zahrnuje činnosti v oblastech financí, IT, zákaznického servisu, retailových služeb a správy pohledávek.

 

Kompletační, logistické a distribuční centrum ve Štěnovicích

Naše kompletační, logistické a distribuční centrum ve Štěnovicích se rozpíná na ploše 23 000 m2. Se svými skladovými kapacitami a řadou na míru navržených zařízení získalo klíčovou roli v rámci našeho evropského provozu.

Napište nám!
Vzdělávání v Sony DADC
Více
Vzdělávání v Sony DADC

 

Neustálé vzdělávání všech členů týmu je pro nás klíčové. Naše specializované týmy jsou připraveny nabídnout vám ta nejlepší možná školení. Chceme vám poskytnout možnost rozvíjet se na profesní i osobní úrovni a připravit vás na budoucnost!

Tipy a triky pro vaši přihlášku
Více
Tipy a triky pro vaši přihlášku

 

Pošlete nám prosím svůj životopis spolu s krátkým motivačním dopisem.

 

Pokud bude váš profil odpovídat našim představám, budeme vás do 14 dnů kontaktovat telefonicky nebo e-mailem a pozveme vás na pohovor. V případě, že by váš profil odpovídal požadavkům na jinou pozici, než na kterou jste se přihlásili, budeme vás kontaktovat i ohledně této pozice.