Skip Navigation or Skip to Content
Sony

Bezpečnost

Nastavujeme průmyslové standardy

Jako přední poskytovatel komplexních služeb nejen pro zábavní průmysl, který nabízí prvotřídní digitální a fyzická řešení dodavatelského řetězce, replikaci optických médií a obchodní služby, si uvědomujeme hodnotu vašich aktiv a podnikáme veškeré kroky k zajištění bezpečného zacházení s nimi. Ať už se jedná o finanční nebo osobní informace, duševní nebo fyzické vlastnictví, bezpečnost majetku vždy byla a bude určující prioritou v našich obchodních procesech.

 

Zavedli jsme zásady a standardy, které splňují požadavky normy ISO 27001 a bezpečnostní standardy a osvědčené postupy specifické pro dané odvětví. Tyto standardy neustále zvyšujeme, proaktivně sledujeme aktuální hrozby a naše postupy v reakci na jakýkoli současný vývoj přizpůsobujeme.

 

Naše globální síť a nadšené týmy nám umožňují poskytovat nejbezpečnější řešení, přizpůsobená na míru potřebám našich zákazníků. Globální tým specializovaných odborníků, kteří se na plný úvazek věnují bezpečnosti informací, nám umožňuje reagovat na jakékoli bezpečnostní události 24 hodin denně a udržovat globální bezpečnostní standardy jako součást našeho mezinárodního systému řízení bezpečnosti.

 

Působíme v objektech, které jsou zabezpečeny nejmodernějšími technologiemi, dobře vyškolenou ostrahou a dodržujeme sofistikovaný koncept zabezpečených zón. Pro přepravu zboží jsme vyvinuli bezpečné možnosti přepravy z našich závodů a provozoven téměř do jakéhokoli místa určení.