Skip Navigation or Skip to Content
Sony

Kvalita

Překonáváme vaše požadavky

Využijte více než 35 let zkušeností předního poskytovatele komplexních služeb pro zábavní průmysl i další oblasti, který nabízí prvotřídní digitální a fyzická řešení dodavatelského řetězce, replikaci optických médií a obchodní služby.

 

Dnešní úspěch a zítřejší perspektivy jsou postaveny na našich bohatých zkušenostech, stejně jako na odhodlání našeho týmu dbát na znamenitost a kvalitu. Vynikající výkon a kvalita jsou naší vášní. Ve společnosti Sony DADC neustále zlepšujeme a monitorujeme všechny procesy, abychom zaručili vysoce kvalitní, bezpečné a špičkové služby a řešení. Jsou to naše náročné standardy, které z nás činí předního poskytovatele v našich průmyslových odvětvích. Naším cílem vždy bylo a vždy bude překonávat vaše požadavky a očekávání!

 

Integrovaný systém řízení kvality je neustále monitorován pomocí různých klíčových ukazatelů výkonnosti. Poskytujeme špičkovou transparentnost ve všech fázích naší činnosti.

 

Řízení výkonnosti založené na pečlivém zpracování dat nám umožňuje kontrolovat, monitorovat a zlepšovat naše procesy kvality. Snaha o dokonalost je součástí naší kultury a je implementována prostřednictvím různých iniciativ neustálého zlepšování, které mimo jiné využívají nástroje, zásady a postupy metodik Six Sigma, Kaizen a Lean.

 

Prvotřídní prostředí v našich bezprašných výrobních prostorách, stejně jako nejmodernější vybavení a strojní zařízení zajišťují kvalitu našich výrobků. Naše stroje jsou vyvíjeny a udržovány vlastními inženýry, což umožňuje vysoký stupeň automatizace procesů a automatizované in-line kontroly kvality ve výrobě i při automatizované a ruční kompletaci.

 

Od našich dodavatelů vyžadujeme dodržování stejně vysokých standardů kvality jejich výrobků a služeb, jejich obchodní etiky a dopadu jejich výrobků na životní prostředí. Chcete-li se dozvědět více o filozofii společnosti Sony v oblasti řízení dodavatelského řetězce a o programu schvalování partnerů společnosti Sony z hlediska ekologičnosti jejich provozu (tzv. Sony Green Partner Environmental Quality Approval Program), navštivte stránku Aktivity skupiny Sony v oblasti nákupu.