Skip Navigation or Skip to Content
Sony

Sony DADC v České republice

Seznamte se – Sony DADC v České republice

V České republice působíme od roku 2010. Momentálně u nás pracuje téměř 400 lidí, a to ve třech pobočkách:

Evropské centrum služeb
Plzeň & Praha
Více
Evropské centrum služeb
Plzeň & Praha

Evropské centrum služeb v Plzni a v Praze poskytuje širokou škálu služeb našim sesterským pobočkám i zákazníkům po celé Evropě. Všechny nabízené služby jsou poskytovány na špičkové úrovni od Financí a IT služeb, po služby v oblasti Zákaznického servisu, Retailu a Cash collection.

Kompletační, Logistické a Distribuční centrum
Štěnovice
Více
Kompletační, Logistické a Distribuční centrum
Štěnovice

Naše kompletační, logistické a distribuční centrum ve Štěnovicích leží na ploše větší než 22.000 m². Celý provoz zaujímá se svými skladovacími kapacitami a řadou účelově navržených zařízení v evropské organizaci Sony DADC klíčové postavení.

Naše hodnoty

HONESTY

Uznáváme otevřenou komunikaci. Každý zaměstnanec může vyjádřit svůj názor a vždy dostane na své otázky upřímnou odpověď.

EXCELLENCE

Svým zákazníkům dodáváme prvotřídní produkty a poskytujeme excelentní služby.

ACCOUNTABILITY

Přebíráme odpovědnost za úkoly nám svěřené a nebojíme se jich samostatně ujmout.

RESPECT

Přistupujeme jeden k druhému s respektem a úctou.

TEAMWORK

Díky týmové práci dosahujeme společně našich vytyčených cílů. Síla našeho týmu spočívá v každém jeho členovi.

Vzdělávání v Sony DADC

Vzdělávání našich zaměstnanců je pro nás velmi důležité. Naši specialisté připravují pro zaměstnance nejlepší možná školení. Chceme Vám poskytnout příležitost rozvíjet  se v profesionální i osobní rovině a zdolávat tak další výzvy a cíle.

Práce v Sony DADC

Brigády

Zaujala vás naše společnost, produkty, poskytované služby či řešení?

Více
Brigády

Zaujala vás naše společnost, produkty, poskytované služby či řešení? Abychom žákům a studentům umožnili nahlédnout do různých činností naší inovativní, mezinárodní společnosti, nabízíme jim brigády v nejrůznějších odděleních a oblastech.

Chcete se připojit k našemu týmu?
Více
Chcete se připojit k našemu týmu?

Velmi nás potěší, když nám pošlete životopis společně s krátkým motivačním dopisem.

 

Pokud Váš profil odpovídá našim požadavkům, budeme Vás nejpozději do 14 dnů kontaktovat telefonicky nebo e-mailem s nabídkou termínu výběrového řízení. Je možné, že Váš profil bude odpovídat požadavkům na jinou, aktuálně otevřenou pozici. V tom případě Vás oslovíme ohledně této pozice.

 

Chcete se připojit k našemu týmu? Klikněte zde a zobrazí se vám naše aktuálně volná pracovní místa.

IMG_7294
_MG_1127
panorama_1
IMG_7315
_MG_1138
_MG_1041
IMG_7137
IMG_7091
IMG_7540
IMG_7170
Zaměstnanecké výhody
  • Stravování

  • Zdraví a kondice

  • Pracovní prostředí a infrastruktura

  • Vyváženost práce a osobního života

  • Příspěvky a zvýhodnění

Vaše zdraví je pro nás důležité.

Při péči o zdraví a aktivní životní styl jsme pečlivě vybrali pět hlavních oblastí, které mají pozitivně ovlivnit Vaši osobní spokojenost. Zdraví a kondice není jedinou oblastí, na kterou se zaměřujeme. Navíc podporujeme výživu, pracovní prostředí a infrastrukturu, rovnováhu mezi pracovním a osobním životem a také nabízíme různé úlevy a příspěvky.

Stravování

Naše kantýna ve Štěnovicích nabízí denně pestrý výběr několika čerstvě připravovaných jídel. Teplá jídla k obědu nebo večeři jsou navíc doplněna širokým výběrem svačin a pochutin.

 

V našem Evropském centru služeb v Plzni a v Praze poskytujeme stravenky, které lze uplatnit v mnoha různých restauracích.

Zdraví a kondice

Široká škála sportovních aktivit má za cíl podporovat zdraví a dobrou kondici našich zaměstnanců. Pravidelně organizujeme Sony DADC Run – běžecký závod pro zaměstnance, jejich rodiny a přátele.

 

Zdraví zaměstnanců podporujeme pravidelnou distribucí vitamínových balíčků.

Pracovní prostředí a infrastruktura

Kromě ergonomicky řešeného pracoviště nabízíme také práci v příjemném kolektivu s otevřenou a přátelskou atmosférou.

 

Kanceláře v Plzni a v Praze jsou dostupné hromadnou dopravou.  Do našeho kompletačního, logistického a distribučního centra ve Štěnovicích zajišťujeme svozové linky.

Vyváženost práce a osobního života

V závislosti na pozici nabízíme různé formy flexibilních pracovních úvazků. Pokud to daná pozice umožňuje nabízíme práci z domova či práci na zkrácený úvazek. Kromě toho nabízíme pět týdnů dovolené, placené přesčasy či náhradní volno.

 

Abychom mohli společně oslavovat výročí a úspěchy, organizujeme setkání se zaměstnanci, Vánoční večírky a další pravidelné schůzky a akce. V rámci programu One Fit Sony DADC mají zaměstnancimožnost získat zdarma vstupenky do kina, divadla, na masáže, do ZOO, atp.

Příspěvky a zvýhodnění

Cítíme odpovědnost za své zaměstnance i nad rámec jejich aktivní práce pro firmu a proto jim přispíváme na penzijní připojištění.

 

Kromě toho poskytujeme odměny za výjimečné výkony, k různým příležitostem, jubileím a za doporučení vhodných pracovníků na volná pracovní místa.

company sport games
Pilsen half marathon
FamilyDay 3
Xmass party2
Zaujali jsme Vás? Neváhejte se s námi spojit!
Kateřina Kalivodová

 

Události

Chcete se s námi setkat osobně? Navštivte nás během jedné z následujících akcí. Těšíme se na vás a jsme připraveni zodpovědět vaše dotazy!

 

Pravidelně se účastníme Veletrhu pracovních příležitostí, organizovaného studenty ZČU v Plzni.